• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
E-Zlecenia | E-Rejestracja | Kontakt
Start PRACOWNIE Pracownia mammografii
Pracownia mammografii
Email Drukuj

przychodnie

PRACOWNIA MAMMOGRAFII

Personel
Godziny przyjęć

Wtorek:
Godz. 8.00-12.00

Środa:
Godz. 14.00- 19.00

Czwartek:
Godz. 8.00-12.00

Informacje dodatkowe

Pracownia mammograficzna mieści się na niskim parterze w nowym budynku szpitala, jest wyposażona w nowoczesny aparat mammograficzny. Do pracowni można wejść od strony parkingu. W pracowni zatrudniony jest nowy wykwalifikowany personel.

 

1. W celu płynnego i komfortowego wykonywania mammografii, mile widziane jest wcześniejsze ustalenie terminu badania w godzinach pracy.

Kontakt:
83 3573231 wew. 47 lub 51
519 151 831

2. Przygotowanie do badania:

- w dniu badania prosimy nie używać dezodorantów, balsamów, talku i innych środków mogących sugerować zmiany w badaniach piersi
- jeżeli posiadają Panie wyniki z poprzednich badań(zdjęcia, płyty CD, wyniki USG) proszę zabrać je ze sobą w celu porównania z nowymi badaniami.

3. W dniu badania pozgłoszeniu sie do pracowni każdą z Pań prosimy o wypełnienie ankiety, która ułtwi radiologom opis badania.

4. Po zarejestrowaniu na podstawie skierowania bądz programu profilaktycznego obejmującego grupę wiekową 50-69 lat(nie badanych w ostatnich 2 latach) wykonane bedą 4 zdjęcia(po 2 na każdą pierś).

5. Każde badania sprawdzane jest celem wykluczenia artefaktów, w tym czasie Panie oczekują(kilka minut) w poczekalni na informację o sposobie i terminie odbioru wyniku.

6. Badanie wykonane dla:

Poradni Ginekologiczno-Położniczej
oraz
Przychodni Eskulap
przekazywane beda do jednostek kieryjących 

Wyniki badań wykonanych w ramach:
Programów profilaktycznych
oraz
innych poradni kierujących
!!! odbiera sie osobiście !!! lub za okazaniem pisemnego upoważnienia w Pracowni Mammograficznej

 
eu „Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013”